0
Motocykl
Kilometry przejechane motocyklem
0
Transport
Km przejechane przez nasz transport
0
Dni
Ilość dni spędzonych na motocyklu
Image module

Czym się dokładnie zajmujemy?

Projekt MotoTravels.pl wziął się czysto z pasji. Tworzą go motocykliści zarażeni miłością do jednośladów. Naszą specjalnością jest organizacja wyjazdów dla fanów dwóch kółek. Chcemy umożliwić wszystkim uczestnikom wyjazd na najlepsze motocyklowe trasy na świecie. Przygotuj motocykl, spakuj walizkę, a resztą zajmiemy się My.

0
Spotkań integracyjnych
Prowadzimy również imprezy zorganizowane
0
Wyjazdów Motocyklowych
Zaczynamy się rozpędzać
0
Klientów którzy nam zaufali
Tyle ludzi man zaufało
19
Filmów z wyjazdów
Stworzonych filmów
NASZ TEAM

Jesteśmy jedną ekipą, która starannie przygotowuje dla Was każdy wyjazd. Dowiedz się z kim jedziesz na wyjazd

Marcin Markiewicz
Organizator - opiekun
Marcin Markiewicz, człowiek który swoją pasją i głodem poznawania świata potrafi zarazić największych sceptyków.
Miłośnik turystyki motocyklowej, po objechaniu naszego kraju wzdłuż i wszerz postanowił odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca Europy, oczywiście na motocyklu.
Przy nim nigdy nie brakuje pomysłów na wyjazd, a każdy planuje bardzo starannie. Obok niego nie ominą cię nigdy miejsca warte zobaczenia
Mateusz Ziajkiewicz
Założyciel - Organizator - opiekun
Prekursor wspólnej pasji oraz inicjator powstania projektu. Miłośnik sportowych motocykli, świetnych motocyklowych tras oraz magicznych miejsc. Organizował od podstaw nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci. Człowiek, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe.
Wiktoria Robaszek
Fotograf - Grafik - Opiekun
Jej zadaniem jest zadbać o estetykę wizerunkową firmy. Wszytko to co widzi wasze oko jest stworzone właśnie przez nią. Tworzy fotorelacje z wyjazdów i przekopuje się przez tony materiałów, abyście mogli zobaczyć namiastkę tego co moglibyście przeżyć wraz z nami. Wie jak działa obecny rynek i nie boi się łamać jego reguł.
Artur Urbański
Moto-sport
Na co dzień prowadzi własną firmę developerską, ale z branżą motocyklową związany jest od lat. Zawsze był blisko sportów motocyklowych. Przez ponad dwa lata współtworzył i rozwijał projekt szkoleniowy Speed Day. Kto z Was brał udział w treningu na torze w Poznaniu, mógł niejednokrotnie spotkać Artura biegającego z mikrofonem i dbającego o każdy detal imprezy. Przeżył też nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci.

Benefits dla
stałych klientów

Dla każdych stałych klientów są przewidziane zniżki. Zostań stałym bywalcem na wyjazdach i zyskaj „złotą kartę”. Dowiedz się jak to działa!

Prowadzimy cztery
typy usług

Zarówno dla tych co szukają wygody, jak i motocyklowych konserwatystów
uznających tylko dwa koła jak i potrzebujących przewieźć sprzęt gdzieś dalej.

Tor
Szkolenie umiejętności

Organizacja wyjazdów i szkoleń na najlepszych torach w Europie. Podszkól swoje umiejętności jazdy na torze wraz z instruktorem. Oferta dotyczy różnych poziomów trudności od amatora do zawodnika.

Komfort
Dla tych którzy lubią wygodę

Dla każdego kto nie ma czasu na dojazd autostradami do miejsca docelowego wyprawy. Dla kogoś kto chce od razu jeździć po drogach, który mają motocyklowy sens i zwiedzić dokładnie dany region z poziomu dwóch kółek. Dla osoby, która nie chce się martwić o to czy zapakuje się w kufer i czy żona wytrzyma długą trasę dojazdową na motocyklu.

ROAD
Przygoda od A-Z na dwóch kołach
Wyjazd od A do Z na kołach. Dla miłośników długich tras, czerpiących radość z jazdy. Dla których takie szczegóły jak zła pogoda nie mają znaczenia. Przygoda zaczyna się już w chwili startu i przez cały wyjazd nie patrzymy nawet na samochód.
 
 
Transport
Przewieziemy twój motocykl

Organizujemy bezpieczny i ubezpieczony transport motocykli.

Działamy od 2015 roku!

Pod logiem MotoTravles.pl jeździmy od sierpnia 2015 roku i mamy za sobą wiele udanych wyjazdów. Nasza oferta jest bardzo urozmaicona i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozbudowaliśmy swoją ofertę o wyjazdy również na kołach (MotoTravels.pl Road). Każdy uczestnik naszych wyjazdów szybko staje się członkiem rodziny. MotoTravels.pl to wyjazdy robione przez ludzi i dla ludzi.

Chcemy, żeby każdy z uczestników dostał na takim wyjeździe to po co przyjechał i świetnie się bawił. To świetny sposób i gotowy pomysł na urlop na motocyklu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wycieczka z naszym zespołem była niezapomniana. Dołącz do rodziny MotoTravels.pl już dziś.

Do kiedy powinienem zapłacić całą kwotę za wyjazd?

Dopłata stanowiąca różnicę między ceną pakietu, a przekazana zaliczką powinna nastąpić w terminie najpóźniej 20 dni przed wylotem

Ile osób jest w grupie?
Podczas jednego wyjazdu?

Maksymalna liczba motocyklistów podczas jednego wyjazdu to 15 osób. Jednak w poszczególnych dniach liczebność grupy będzie.

Jakie są koszty dodatkowe jakie muszę ponieść?
Na jakiego rodzaju koszty muszę się przygotować, poza ceną wyjazdu?

Głównym kosztem jest paliwo,trochę droższe niż w kraju, na tygodniowych wyjazdach robimy zazwyczaj .ok 1500 km .Oraz wyżywienie( średni koszt np. obiadu wynosi ok 10-12Eur), do tego dochodzą ceny biletów do atrakcji turystycznych.

Jakie są wymagane dokumenty?
Wymagane dokumenty przez nas.

Paszport lub dowód osobisty. Prawo jazdy kat. A. Karta EKUZ. Ubezpieczenie OC. Dowód rejestracyjny z ważnym przeglądem. Ubezpieczenie assistance motocyklowe. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i od następstw nieszczęśliwych wypadków

Jak wygląda przewóz motocykli?
Jak wygląda transport motocykla?

Motocykle przewozimy w naczepie tira dostosowanej do ich transportu, ewentualnie , w przypadku mniejszej frekwencji, na
lawetach.

W co potrzebuję wyposażyć motocykl ?
Wyposażenie i jego ważne segmenty.

Istotną rzeczą jest smar do łańcucha, do tego zestaw naprawczy do opon i fabryczne narzędzia .W razie czego mamy na wyposażeniu większy zestaw kluczy ,więc gdyby coś to służymy pomocą. Można mieć też apteczkę i kilka zapasowych żarówek .

Facebook
Każdego dnia jest nas coraz więcej.
Zapraszamy na naszego Fanpage gdzie będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacji.
Instagram
Siła w fotografii
Z każdego wyjazdu przywozimy całą masę zdjęć. Jest to jedyne miejsce gdzie możecie zobaczyć ich znaczną ilość.
YouTube
Emocje przekazane filmem.
Tworzymy z każdego wyjazdu filmy. Jeśłi się nadal wahasz to wejdź i zobacz, zmienisz zdanie na TAK!

WZORY UMÓW I OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG